Diety

Forum ogólne..,Chcesz schudnąć albo utrzymać wagę? Dobrze trafiłeś !!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Trwa nabór userów. Prace techniczne ;)

#1 2009-11-23 12:53:45

Fit

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 16
Punktów :   

Nadwaga

Mniej jedz, więcej się ruszaj – takie rady słyszą zewsząd osoby pragnące stracić na wadze. Ale co robić, kiedy mimo stosowania się do tych zaleceń kilogramy nie znikają? Warto wspomóc się jednym z preparatów pomagających w chudnięciu.



Oto najpopularniejsze składniki tych preparatów, zwanych często suplementami diety. Zanim wybierzesz ten najlepszy dla siebie, zobacz, jakie składniki zawiera i jak one działają.

• Ekstrakt z zielonej herbaty pomaga on oczyścić organizm z toksyn i wzmaga spalanie tłuszczów. Pobudza przemianę materii i wpływa na spalanie tej tkanki tłuszczowej, która zdążyła się już nagromadzić. Ekstrakt z zielonej herbaty często działa uspokajająco. W naturalny sposób zwiększa też pokłady energii w organizmie.

• Wyciąg z białej fasoli poprawia metabolizm, to znaczy spalamy więcej kalorii. Pomaga też w odprowadzeniu nadmiaru płynów, które nagromadziły się w tkankach oraz w usunięciu zbędnych produktów przemiany materii, działa bowiem moczopędnie i rozkurczająco.

• Ekstrakt z kakao hamuje przyswajanie węglowodanów i przyspiesza spalanie tłuszczu.

• Ekstrakt z pestek dyni, które są naturalnym źródłem błonnika, składników mineralnych i witamin, wspomaga prawidłową pracę jelit.

• Wyciąg z siemienia lnianego reguluje funkcje przewodu pokarmowego.

• Wyciągi roślinne z kłącza perzu, owoców śliwy domowej i kwiatów hibiskusa pobudzają perystaltykę jelit, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, oczyszczają organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii.

• Ekstrakt z orzecha włoskiego wspomaga spalanie tłuszczów.

• Wyciąg ze słodkich migdałów obniża poziom złego cholesterolu.

• Witaminy i minerały zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i rekompensują niedobory substancji odżywczych, przyjmowanych z pożywienia.


Idę w ciąż. Cel uświęca środki.

Offline

 

#2 2009-11-23 13:38:32

Kaśka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 3
Punktów :   
wiek: 37
waga: 69
marzenie: ;0 duuuzo ich
miasto: Wrocław

Re: Nadwaga

dzieki za zaproszenie, rzeczywiscie jest duzo for na ten temat ale wszystkie albo juz rzucone albo balagan jest na nich
mam nadzieje ze ja bede tu czesto przychodzic i uda mi sie zrzucic kilka kg ;p


;p cel; 56 kg

Offline

 

#3 2009-11-23 14:41:17

verry

Moderator

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nadwaga

zgadzam sie.  dzieki ;, na tamtym bylo masakrycznie nie;p

Offline

 
www.dieta.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.depozytariusz.pun.pl www.nemezisclan.pun.pl www.mpu22.pun.pl www.pieroszki.pun.pl www.klanbloodkillers.pun.pl